معرفی شرکت مهندسین مشاور تحقیقات خاک مهارآب

شرکت مهندسین مشاور تحقیقات خاک مهارآب به شماره ثبت 8838 از سال 1373 به صورت سهامی خاص شروع به فعالیت نموده است . این شرکت با بهره گیری از کادر متخصص ومجرب و نیز تجهیزات آزمایشگاهی و فنی در پروژه های مختلف با تخصص های ذیل همکاری لازم را با کارفرمایان داشته است . این فعالیتها عبارتند از : ژئوتکنیک ، سدسازی ، شبکه های آبیاری و زهکشی ، کشاورزی ، مهندسی رودخانه ، جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیل آب ، معماری و سازه و تونل سازی میباشد .

فعالیت ها و خدمات

در حال حاضر فعالیت های جاری شرکت به طور عمده در زمینه توسعه منابع آب (پروژه های ساخت و ساز سد)، مهندسی رودخانه، شبکه آبیاری و زهکشی ، جمع آوری و انتقال آب و فاضلاب ، کنترل سیل ، کشاورزی و دامپروری ، منابع آب، نقشه برداری و GIS، حفاری و مطالعات ژئوتکنیک و آزمایش مواد، محیط زیست می باشد.

استراتژی آینده

شرکت مهاراب با در اختیار داشتن نیروهای متخصص، برای بهبود کیفی و کمی خدمات به مشتریان و کارفرمایان داخلی و گسترش فعالیتها به خارج از کشور تلاش می کند. این شرکت در حال حاضر توجه خود را به طرح های مشترک از EPC و یا BOT و … معطوف نموده است.

مسئولین و هیات مدیره

شرکت مهارآب دارای بیش از 110نفر پرسنل می باشد که در زمینه فعالیتهای اصلی شرکت دارای تخصص با مدارک دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی از برترین دانشگاهای کشور می باشند. علاوه بر این شرکت از خدمات پاره وقت 12 نفر از اساتید دانشگاه. بهره می برد .

از کارکنان کلیدی و تخصص مربوطه در زیر ارایه شده است.

محمدرضا کاخی دکترای هیدرولیک و ژئوتکنیک 

موسس شرکت

بابک صدیقیان آستانه کارشناس ارشد سازه های هیدرولیکی از دانشگاه فردوسی مشهد

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

علی اصغر آریایی دکترای زمین شناسی دانشگاه فردوسی مشهد

از مسئولین شرکت

 ناصر قاسمی زاده کارشناس ارشد سازه های هیدرولیکی از دانشگاه فردوسی مشهد

از مسئولین شرکت

شهروز دولت مرادی کارشناسی ارشد سازه های هیدرولیکی از دانشگاه آزاد مشهد

نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر امور قراردادها